ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Zabiegi dla mężczyzn

Peelingi chemiczne

Są to zabiegi polegające na nałożeniu na skórę preparatów z zawartością odpowiednio dobranych środków chemicznych o ściśle określonym stężeniu. Najczęściej są to rozmaite rodzaje kwasów, niekiedy uzupełnione o wyciągi roślinne. Konkretne stężenie substancji powoduje złuszczenie naskórka oraz głębszych warstw skóry, dzięki czemu następuje jej maksymalne oczyszczenie, a to z kolei sprzyja eliminowaniu niedoskonałości. Peelingi chemiczne pomagają walczyć z trądzikiem, łojotokiem skóry i jej nadmiernym świeceniem, likwidują i spłycają drobne zmarszczki, usuwają przebarwienia i plamy, a nawet zapobiegają utracie elastyczności oraz jędrności.

 

Zatrzymaj łysienie:
Mezoterapia skóry głowy + karboksyterapia

Mezoterapia skóry głowy to polecane zabiegi dla mężczyzn, polegające na wstrzyknięciu w głębokie warstwy skóry głowy specjalnych koktajli odżywczych (w tym mezoterapia skóry głowy osoczem), których celem jest poprawienie mikrokrążenia oraz stymulacja szybszego porostu włosów. Zbieg dedykowany jest zwłaszcza panom borykającym się z łysieniem androgenowym i plackowatym, a także w przypadku, gdy jest ono spowodowane słabym krążeniem lub czynnikami mechanicznymi. Zabiegi, w zależności od potrzeb, przeprowadza się w seriach. Mogą one wywołać miejscowe zaczerwienienie lub opuchliznę, ale objawy te szybko mijają.
Rewelacyjne efekty przyniesie połaczenie zabiegów mezoterapii igłowej z karboksyterapią.
Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Bezpieczną dawkę CO2 wstrzykuje się śródskórnie lub podskórnie co powoduje zahamowanie wypadania włosów, poprawa ukrwienia skóry głowy, pojawienie się nowych włosów.

Mikropigmentacja skóry głowy

Jest to metoda, która w bezpieczny, przewidywalny w skutkach i stosunkowo niedrogi sposób pozwala na zakamuflowanie problemów związanych z łysieniem. Polega ona na wprowadzeniu barwnika w najgłębszą warstwę naskórka za pomocą pojedynczej, cienkiej igły. Co daje całkowitą kontrolę nad głębokością wprowadzanego barwnika oraz nad precyzyjnym nadaniem kształtu. Wynikiem mikropigmentacji jest stworzenie doskonałej imitacji włosa co pozwala na ukrycie łysienia zarówno androgenowego jak i plackowatego. Metoda pozwala na uzyskanie efektu krótko strzyżonego włosa oraz optyczne zagęszczenie w przypadku rzadkich włosów u kobiet. Zabieg służy również do zakrywania różnego rodzaju blizn, szram lub ubytków na przykład po nie udanym przeszczepie włosów lub urazie głowy. Efekt mikropigmentacji utrzymuje się od 2-5lat (trwałość indywidualna).

Przeciwskazania:
– choroby skóry głowy (łojotokowe zapalenie skóry, łojotok, łuszczyca, stany zapalne, grzybica skóry, atopowe zapalenie skory, nadmierne rogowacenie i złuszczanie naskórka)
– choroba nowotworowa skóry
– skóry bardzo unaczynione
– kuracje sterydowe

Wskazania:
– łysienie androgenowe męskie i damskie
– łysienie plackowate częściowe lub całkowite
– łysienie bliznowaciejące
– rzadkie włosy po przeszczepie
– naturalne rzadkie włosy
– przerzedzone rzadkie włosy po chemioterapii, kuracji hormonalnej, ciąży, tarczycy.

Co wpływa na przyspieszanie wyłuszczania pigmentu:
– ekspozycja na promienie słoneczne, solarium.
– częste korzystanie z basenu
– kuracje sterydowe
– kuracje wpływające na złuszczanie naskórka (wcierki na porost, preparaty typu Loxon)
– otarcia, zacięcia maszynką jednorazową do golenia
– łojotok
– sucha skóra

Efekty mikropigmentacji skóry głowy:
– efekt ogolonej głowy
– efekt zagęszczenia dłuższych włosów u mężczyzn 0,5cm
– efekt zagęszczenia dłuższych włosów u kobiet
– maskowanie blizn po przeszczepach i blizn powypadkowych

Przygotowanie do zabiegu – efekt cienia:
– w dniu zabiegu myjemy głowę, nie nakładamy odżywek i lakieru
– skórę głowy golimy na zero (klienci z jasnymi, delikatnymi włosami golą głowę codziennie wieczorem, klienci z mocnym i ciemnym, szybko rosnącym włosem golą głowę codziennie rano).
– utrzymanie stałej długości włosów jest bardzo ważne dla uzyskania naturalnego efektu (technika ogolonej głowy polega na wykonaniu setek, a nawet tysięcy mikro kropek, których suma daje cień wyglądający tak jak włos po ogoleniu, kiedy włosy odrastają stają się kreskami i różnią się od mikropigmentacji, im włosy są dłuższe tym ciemniejsze – mikropigmentacja staje się więc za jasna.

Pielęgnacja po zabiegu:
– bezpośrednio po zabiegu nie dotykamy skóry głowy brudnymi rękoma.
– na noc zabezpieczamy poduszkę czystym ręcznikiem.
– przez 3dni głowę myjemy tylko wodą, przez kolejne 4dni głowę można umyć mydłem Biały Jeleń (inne detergenty mogą podrażnić skórę)
– po 3dniach smarujemy preparatem natłuszczającym – wazeliną.
– w słoneczne dni przy dłużej ekspozycji na słońce, skórę głowy smarujemy kremem z filtrem SPF 50 i zakładamy czapke/kapelusz.
– przez 1miesiąc zakaz korzystania z basenu, sauny i solarium.
– przez 2tygodnie nie korzystamy z siłowni
– zakaz zdrapywania strupkow (po zabiegu efekt swędzenia. można masować delikatnie opuszkami)
– bezpośrednio po zabiegu może wystąpić stan podgorączkowy, powiększone węzły chłonne (przy dużej powierzchni poddanej zabiegowi)
– zaczerwienienie skóry może utrzymywać się przez 7dni.
– ciemniejszy efekt utrzymuje się do 3tygodni (stopniowe rozjaśnienie).
– do uzyskania pełnego efektu konieczne są zabiegi dopełniające za ok 4tygodnie od pierwszego zabiegu.
– farbujemy włosy tydzień przed zabiegiem i 3tygodnie po zabiegu.

Mezoterapia igłowa

jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszary ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.
Zabieg rekomendowany jest zarówno na twarz jak i na ciało zobacz niżej wymienione problemy:
· obrzęki (worki) oraz cienie pod oczami
· zmarszczki
· rumień
· suchość skóry
· utrata jędrności i wiotkość skóry
· szary koloryt skóry
· rozstępy

Zabieg pielęgnacyjny HYDRADERMIE LIFT

Odmładzanie rysów twarzy
Z upływem lat zmienia się napięcie skóry – traci ona dotychczasową sprężystość, wiotczeje, pojawiają się pierwsze zmarszczki na twarzy. Aż do teraz, zabiegi liftingujące działały tylko na strukturę skóry, odtwarzając sieć naskórka i napinając skórę właściwą. Dzisiaj, Hydradermie Lift zapewnia „rewolucję młodości”. Poprzez stymulację mięśni twarzy, poprawia ich napięcie i wywołuje efekt liftingu. Hydradermie Lift to zabieg liftingujący, który napina skórę oraz głęboko ją pojędrnia poprzez ćwiczenie mięśni. Efekty zabiegu zadziwiają skutecznością. Mięśnie odzyskują napięcie, aktywność komórkowa jest reaktywowana, a rysy twarzy są uniesione. Hydradermie Lift działa jak delikatna sesja bodybuilding`u. Daje impuls do wznowienia pracy mięśni, ćwiczy mięśnie, unosi rysy twarzy, nadając jej młodzieńczy wygląd. Pod koniec zabiegu Twoja twarz wygląda na gładszą i bardziej jędrną. Spójrz w lustro i zobacz różnice! Zalecany jest jako seria trzech zabiegów. Hydradermie Lift sprawia, że twarz wygląda młodziej… bez infekcji!