ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Home

Kontakt

Kontakt

Nr Telefonu

 

Stacjonarny : 41 343 18 07

 

Komórkowy : 536 092 222

E-mail : recepcja@izabela-kapciak.pl

Adres : Kielce ul.Chęcińska 5/u4

Często zadawane pytania

Możecie znaleźć tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto korzystać z usług kosmetycznych?

,,Zawsze wyglądaj tak, jakbyś miała spotkać miłość swojego życia...'' Coco Chanel Każda kobieta w dzisiejszym świecie, gdzie żyje się coraz szybciej i często zapomina się o sobie w końcu zdaje sobie sprawę, że najwyższa pora zadbać o siebie. Dla jednej kobiety prawdziwym relaxem będzie zwykły manicure czy henna brwi, a dla drugiej długi zabieg pielęgnacyjny z masażem i pięknie pachnącą maską. W naszym gabinecie znajdziesz wszystko czego zapragnie Twoja zmęczona skóra i dusza. Każdy z nas zasługuje na to, aby na chwilę się zatrzymać i w końcu poświęcić czas sobie. Dobre samopoczucie i świetny wygląd na pewno zaoowocują w Twoim życiu codziennym.

Jakie zabiegi oferujecie?

W naszym gabinecie znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba od klasycznego manicure czy henny po zabiegi pielęgnacyjne, woskowanie, a kończąc na zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Zapraszamy do przejrzenia kolejnych zakładek znajdujących się na naszej stronie, a na pewno odnajdziesz to czego szukasz.

Jak przygotować się do zabiegów?

Zajmiemy się Tobą kompleksowo, więc na zabieg można przyjść nawet prosto z pracy, w pełnym makijażu i z pomalowanymi paznokciami. W przypadku zabiegów na twarz i ciało przeciwwskazaniem mogą być gojące się rany lub zadrapania, więc jeśli pojawią się przed wizytą, lepiej będzie skontaktować się z nami telefonicznie w tej sprawie przed wizytą. Jeśli czujesz się chora/y lub przeziębiona/y czy masz aktywną opryszczkę również prosimy o poinformowanie nas o tym telefonicznie przed wizytą. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy z Tobą wywiad dotyczący dotychczasowej pielęgnacji i ewentualnych problemów, co już na początku pomoże nam dostosować zabieg do Twoich potrzeb. Pamiętaj nazwy kosmetyków oraz leków, które zażywasz, a jeśli często je zmieniasz, weź ze sobą listę. Pytania będą dotyczyć również alergii, choroby i ciąży – każdy z tych czynników może znaleźć się na liście przeciwwskazań.

Jak mogę zapisać się na usługę?

Telefonicznie lub osobiście.

Jak przygotować się do zabiegu makijażu permamentnego?

Zobacz stronę ``Przed Zabiegiem``

Czy pod salonem macie miejsce parkingowe?

Posiadamy miejsce parkingowe dla naszych klientów. Znajduje się ono za szlabanem pod naszym gabinetem. Jeśli nie masz gdzie zaparkować należy zatrzymać się pod szlabanem od ul. Biskupa Kaczmarka i zadzwonić do nas.

Czy w salonie jest możliwość płatności kartą?

U nas w gabinecie zapłacisz tylko gotówką.

Czy wykonujemy makijaż permanentny po innym gabinecie?

Oczywiście, że tak. Umawiając się na wizytę należy poinformować nas o fakcie, że makijaż permanentny wykonywany był wcześniej w innym gabinecie i wtedy konieczna będzie konsultacja.