ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

O Nas

Home

O nas

O nas

Witaj. Nasz salon kosmetyczny jest z wami już 17 lat.

Nasz salon został otwarty w 2002 roku i posiada autoryzację firm Guinot, Athena Cosmetics (RevitaLash), Environ.

Wykwalifikowane kosmetyczki posiadają wiele certyfikatów i mają na swoim koncie ukończonych z wynikiem pozytywnym wiele kursów kosmetycznych.

Do wykonywania zabiegów używamy profesjonalnego sprzętu i kosmetyków renomowanych firm między innymi takich jak: GUINOT, ENVIRON, NOUVEAN LASHES.

Oferujemy sprzedaż kosmetyków GUINOT, dermokosmetyków ENVIRON, kosmetyków RevitaLash firmy Athena Cosmetics, kosmetyków kolorowych JANE IREDALE oraz kosmetyki GEHWOL do pielęgnacji stóp firmy.

Izabela Kapciak

Właściciel

Ewelina

Kosmetyczka

Ewelina

Kosmetyczka

Magda

Kosmetyczka

Witamy w świecie piękna

5

SPECJALISTEK

1337

KLIENTOW

149

SZKOLEN

20

LAT DOSWIADCZENIA

01. Doświadczenie

Nasz salon jest już z wami ponad 16 lat. Dzięki temu, wiemy dokładnie czego potrzebują klientki, a zabiegi które wykonujemy przebiegają szybko i bezproblemowo.

02. Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyczki, są profesjonalistkami w pełnym zakresie. Poza wieloletnim doświadczeniem, ukończyły wiele prestiżowych kursów, a zadowolenie każdego klienta jest ich najważniejszym celem.

03. Gwarancja

Setki zadowolonych klientek mogą potwierdzić wam, że z naszego salonu na pewno wyjdziecie zadowolone. Spełnimy wszystkie wasze prośby, i postaramy się, żebyście zawsze czuły się pięknie.

04. Jakość

Kosmetyki pochodzące z renomowanych firm, sprzęt do zabiegów najwyższej klasy, doświadczony i wykwalifikowany personel. Te wszystkie cechy sprawiają, ze każdy zabieg wykonany w naszym salonie, jest najwyższej jakości, jest w pełni bezpieczny, oraz sprawia Ci 100% satysfakcji.