ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

O Nas

Home

O nas

O nas

Witaj. Nasz salon kosmetyczny jest z wami już 20 lat.

Nasz salon został otwarty w 2002 roku i posiada autoryzację firm Guinot, Environ.

Wykwalifikowane kosmetyczki posiadają wiele certyfikatów i mają na swoim koncie ukończonych z wynikiem pozytywnym wiele kursów kosmetycznych.

Do wykonywania zabiegów używamy profesjonalnego sprzętu i kosmetyków renomowanych firm między innymi takich jak: GUINOT, ENVIRON, ARKANA.

Oferujemy sprzedaż kosmetyków GUINOT, dermokosmetyków ENVIRON, kosmetyków kolorowych JANE IREDALE oraz ARKANA.

Izabela Kapciak

Właściciel

Ewelina

Kosmetyczka

Ewelina

Kosmetyczka

Witamy w świecie piękna

5

SPECJALISTEK

1337

KLIENTOW

149

SZKOLEN

20

LAT DOSWIADCZENIA

01. Doświadczenie

Nasz salon jest już z wami 20 lat. Dzięki temu, wiemy dokładnie czego potrzebują klientki, a zabiegi które wykonujemy przebiegają szybko i bezproblemowo.

02. Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyczki, są profesjonalistkami w pełnym zakresie. Poza wieloletnim doświadczeniem, ukończyły wiele prestiżowych kursów, a zadowolenie każdego klienta jest ich najważniejszym celem.

03. Gwarancja

Setki zadowolonych klientek mogą potwierdzić wam, że z naszego salonu na pewno wyjdziecie zadowolone. Spełnimy wszystkie wasze prośby, i postaramy się, żebyście zawsze czuły się pięknie.

04. Jakość

Kosmetyki pochodzące z renomowanych firm, sprzęt do zabiegów najwyższej klasy, doświadczony i wykwalifikowany personel. Te wszystkie cechy sprawiają, ze każdy zabieg wykonany w naszym salonie, jest najwyższej jakości, jest w pełni bezpieczny, oraz sprawia Ci 100% satysfakcji.