ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Manicure i Pedicure

Manicure hybrydowy

Polega na nałożeniu 4 warstw lakierów hybrydowych utwardzanych w lampie LED i UV. Paznokcie wyglądają naturalnie i możemy się cieszyć tym efektem przez 2-3tyg.

 

Manicure japoński

Rozdwajające się, łamliwe paznokcie są bolączką wielu kobiet. Zabieg polega na intensywnym wcieraniu w płytkę pasty, która zawiera substancje odżywiające i wzmacniające paznokcie (krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E), a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły. Efekt widać natychmiast – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Aby kuracja przyniosła trwały efekt, manikiur należy powtórzyć 3,4 razy w odstępie zwykle 3 tygodni.

Pedicure kosmetyczny

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci zwykłym lakierem albo lakierem hybrydowym.

 

Pedicure leczniczy

Zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci.

 

Pedicure biologiczny

Zabieg pielęgnacyjny, podczas którego nie używa się narzędzi i akcesoriów metalowych.