ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Zabiegi Guinot

GUINOT

HYDRADERMIE jest wyłącznym zabiegiem GUINOT oraz wyjątkową, najbardziej kompleksową metodą pielęgnacji skóry. W ciągu ponad godziny Twoja skóra staje się „jak nowa’’. Dzięki zabiegowi raz w miesiącu, skóra staje się jaśniejsza, zdrowsza i promiennie piękna przez cały rok. Zabieg jest oferowany w pięciu wersjach, dostosowanych do potrzeb Twojej skóry i celów pielęgnacji.

HYDRADERMIE LIFT – aby odmłodzić rysy twarzy

Z upływem lat zmienia się napięcie skóry – traci ona dotychczasową sprężystość, wiotczeje, pojawiają się pierwsze zmarszczki na twarzy. Aż do teraz, zabiegi liftingujące działały tylko na strukturę skóry, odtwarzając sieć naskórka i napinając skórę właściwą. Dzisiaj, Hydradermie Lift zapewnia „rewolucję młodości”. Poprzez stymulację mięśni twarzy, poprawia ich napięcie i wywołuje efekt liftingu. Hydradermie Lift to zabieg liftingujący, który napina skórę oraz głęboko ją pojędrnia poprzez ćwiczenie mięśni. Efekty zabiegu zadziwiają skutecznością. Mięśnie odzyskują napięcie, aktywność komórkowa jest reaktywowana, a rysy twarzy są uniesione. Hydradermie Lift działa jak delikatna sesja bodybuilding`u. Daje impuls do wznowienia pracy mięśni, ćwiczy mięśnie, unosi rysy twarzy, nadając jej młodzieńczy wygląd. Pod koniec zabiegu Twoja twarz wygląda na gładszą i bardziej jędrną. Spójrz w lustro i zobacz różnice! Zalecany jest jako seria trzech zabiegów. Hydradermie Lift sprawia, że twarz wygląda młodziej… bez infekcji!

HYDRACLEAN głębokie oczyszczanie

Jedyna metoda zabiegu na świecie, która oczyszcza wszystkie typy skóry. Głębokie oczyszczanie uzyskujemy dzięki temu że zabieg Hydraclean działa równocześnie na gruczoły łojowe i potowe. Elektroda grzewcza Thermoclean delikatnie rozprowadza ciepło, która usuwa ze skóry toksyny i nadmiar sebum.