ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Zabiegi Guinot

GUINOT

HYDRADERMIE jest wyłącznym zabiegiem GUINOT oraz wyjątkową, najbardziej kompleksową metodą pielęgnacji skóry. W ciągu ponad godziny Twoja skóra staje się „jak nowa’’. Dzięki zabiegowi raz w miesiącu, skóra staje się jaśniejsza, zdrowsza i promiennie piękna przez cały rok. Zabieg jest oferowany w pięciu wersjach, dostosowanych do potrzeb Twojej skóry i celów pielęgnacji.

HYDRADERMIE LIFT – aby odmłodzić rysy twarzy

Z upływem lat zmienia się napięcie skóry – traci ona dotychczasową sprężystość, wiotczeje, pojawiają się pierwsze zmarszczki na twarzy. Aż do teraz, zabiegi liftingujące działały tylko na strukturę skóry, odtwarzając sieć naskórka i napinając skórę właściwą. Dzisiaj, Hydradermie Lift zapewnia „rewolucję młodości”. Poprzez stymulację mięśni twarzy, poprawia ich napięcie i wywołuje efekt liftingu. Hydradermie Lift to zabieg liftingujący, który napina skórę oraz głęboko ją pojędrnia poprzez ćwiczenie mięśni. Efekty zabiegu zadziwiają skutecznością. Mięśnie odzyskują napięcie, aktywność komórkowa jest reaktywowana, a rysy twarzy są uniesione. Hydradermie Lift działa jak delikatna sesja bodybuilding`u. Daje impuls do wznowienia pracy mięśni, ćwiczy mięśnie, unosi rysy twarzy, nadając jej młodzieńczy wygląd. Pod koniec zabiegu Twoja twarz wygląda na gładszą i bardziej jędrną. Spójrz w lustro i zobacz różnice! Zalecany jest jako seria trzech zabiegów. Hydradermie Lift sprawia, że twarz wygląda młodziej… bez infekcji!

BEAUTE NEUVE, podwójny peeling

Zmęczenie, stres lub upływające lata mogą przyczynić się do utraty blasku, elastyczności skóry oraz do pojawienia się przebarwień. Naskórek zostaje „zablokowany” odwodnionymi komórkami, słabnie proces odnowy komórkowej, a cera staje się ziemista, zanieczyszczona. Dzięki zabiegowi złuszczającemu można delikatnie usunąć stare komórki skóry i odsłonić nowe, zdrowe. Kwasy owocowe w żelu PEEL”IN przenikają pomiędzy martwe komórki, aby przeciąć wiązania międzykomórkowe, podczas gdy pianka PEEL”OUT delikatnie je usuwa. Na zakończenie zabiegu nakładana jest maseczka CLARIMASQUE z czystą witaminą C, która regeneruje włókna elastyczne, rozjaśnia przebarwienia oraz ożywia cerę.

HYDRACLEAN głębokie oczyszczanie

Jedyna metoda zabiegu na świecie, która oczyszcza wszystkie typy skóry. Głębokie oczyszczanie uzyskujemy dzięki temu że zabieg Hydraclean działa równocześnie na gruczoły łojowe i potowe. Elektroda grzewcza Thermoclean delikatnie rozprowadza ciepło, która usuwa ze skóry toksyny i nadmiar sebum.

AGE SUMMUM

Kwintesencja największych osiągnięć marki w zakresie pielęgnacji anti-age. manualny zabieg high-tech z wykorzystaniem doskonale przebadanych, przetestowanych, uznanych przez świat naukowy aktywnych składników antystarzeniowych oraz redukujących objawy starzenia się skóry: czysta witamina C, Kompleks Życia Komórkowego z 56 aktywnymi składnikami, kwas hialuronowy…
Age Summum to kompleksowy zabieg anti-ageing – redukuje zmarszczki i drobne linie, zapewnia blask i napięcie skóry. Zabieg, który stymuluje regenerację komórkową i odnowę tkankową dla efektu gładkiej, napiętej skóry, wymodelowanej i wypoczętej twarzy.