ADD SOME TEXT THROUGH CUSTOMIZER

Zabiegi Selvert

SELVERT

Selvert Thermal to pełne linie (zabiegi + pielęgnacja domowa) szwajcarskiej marki profesjonalnej, produkowanej przez hiszpański koncern farmaceutyczny Idesco. Kosmoceutyki Selvert Thermal tworzą naukowcy, dermatolodzy i członkowie komisji UE zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych.

Zabieg REGENERACJA ABSOLUTE

Przyspiesza regenerację skór szarych, zmęczonych i bladych skór, które utraciły zdolność do samo-regeneracji i w których proces dekohezji oraz złuszczanie w warstwie rogowej nie przebiegają poprawnie. Zabieg dla skór, które regenerują się wolniej lub przeszły różnorodne zabiegi medyczne/ estetyczne, stały się wrażliwe i potrzebują komfortu. Przywraca komórkom energię i zwiększa ich aktywność. Polepsza syntezę podstawowego białka. Poprawia i wzmacnia strukturę włókien kolagenu i elastyny. Przywraca skórze zdrowy i młodzieńczy wygląd, różaną barwę, teksturę i ochronę.

Pure Vitamin C

Dostarcza skórze witaminę C w różnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego (MAP- „prowitamina C”) oraz AHA z dzikiej róży, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Zabieg idealny dla mieszkanek miast (zanieczyszczenia), szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Pobudza odnowę komórkową. Stymuluje kolagen. Rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny wygląd. Działa na poziomie skóry
właściwej.

Urban – Defensywna Obrona Przed Zanieczyszczeniami

Potężna tarcza dla ochrony skóry przed zanieczyszczeniami – głównym problemem obecnego wieku. Drastycznie zwiększają one formowanie się wolnych rodników i przedwczesne pojawianie się oznak wieku. Zawiera rewolucyjny egzopolisacharyd Shield MP, O2 VPP (zwiększa ilość tlenu w komórkach), Avocadol, aktywny węgiel, peptydy i inne korzystne dla skóry atakowanej zanieczyszczeniami składniki.